Galeria zdjęć nasz Dom w obiektywie

17 zdjęć

VII Turniej Integracyjny Badmintona Olecko 2019

Wychowankowie naszych domów uczestniczyli w VII Intergracyjnym Turnieju w badmintona - Olecko 2019. Rozgrywki odbyły się 23 maja 2019 na Hali "Lega" w Olecku. Rozwijaliśmy swoje umiejętności  i sportową rywalizację. 3 miejsce w swojej kategorii zajął wychowanek Domu nr 1 - Hubert.

Gratulujemy!

 
5 zdjęć

I Komunia Święta

26 maja wychowankowie Domów im. Janusza Korczaka w Olecku przyjęli Sakrament Pierwszej Komunii Świętej. 

 
22 zdjęcia

Wizyta Wolontariuszy

W sobotę 18 maja 2019 roku gościliśmy wolontariuszy banki Citi Handlowy. Wspólnie odmalowaliśmy naszą salę gimnastyczną.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

 
46 zdjęć

Piknik Rodzinny 2019

W piątek 17 maja 2019 w Domach im. Janusza Korczaka w Olecku odbył się Piknik Rodzinny pod hasłem „Moje przyjaźnie, moja rodzina - moc i moja siła”. 

 
33 zdjęcia

Wigilia 2018

Wspólna Wigilia to wyjątkowy dzień w Naszym Domu, w którym spotykają się pracownicy, wychowawcy, dzieci oraz zaproszeni goście, a na który szczególnie ci najmłodsi czekają cały rok.Tradycyjnie przed połamaniem się opłatkiem i wieczerzą dzieci i młodzież zaprezentowały się w jasełkach. 

Składaliśmy sobie serdeczne życzenia a następnie zasiedliśmy do uroczystej kolacji, na której nie brakowało tradycyjnych potraw. Kulminacyjnym momentem były odwiedziny Świętego Mikołaja, który obdarował wszystkich zebranych wymarzonymi prezentami. Gość z chęcią wysłuchał naszych wierszyków oraz śpiewu kolęd. Radości nie było końca!

 
10 zdjęć

Mikołajki 2018

W czwartek 6 grudnia do Naszych Domów zawitał Święty Mikołaj oraz jego pomocnicy! 

 
20 zdjęć

Andrzejki 2018

30 listopada odbyła się w naszym Domu zabawa Andrzejkowa. Magii i czarom nie było końca.  Nasze „Andrzejki” były pełne zabawy, humoru i niespodzianek. W komacie tajemnic można było wywróżyć sobie bogactwo, super księcia i piękną księżniczkę i wspaniałe podróże.  Obieraliśmy jabłka, rysowaliśmy kleksy z atramentu, przepowiadaliśmy przyszłość. Była dobra zabawa, wesołe konkursy i tańce przy dobrej muzyce.

Niech wróżby się spełniają…

 
4 zdjęcia

Musical Piloci

Dnia 6 listopada starsi Wychowankowie Domów im. Janusza Korczaka w Olecku  obejrzeli musicali pod tytułem Piloci wystawianym w teatrze Roma w Warszawie. Muzyka, choreografia oraz efekty specjalne zrobiły duże wrażenie na naszych wychowankach. Treść musicalu inspirowana była na wydarzeniami historycznymi lat 30. i 40. ubiegłego wieku, przede wszystkim Bitwy o Anglię, w której ogromną rolę odegrali polscy piloci. 

 
20 zdjęć

Konkurs matematyczny 2018

Dnia 13 listopada w naszej placówce odbył się konkurs matematyczny. Konkurencje przygotowane przez wychowawców, ciekawe zadania i łamigłówki matematyczne do rozwiązania sprawiły dużo frajdy naszym wychowankom. Trzeba było wykazać się kreatywnością oraz umiejętnością zgodnej współpracy. 

Niedościgniony w potyczkach okazał się Dom nr 3 - GRATULUJEMY! 

Pozostałym uczestnikom konkursu dziękujemy za wspólną rozrywkę i życzymy powodzenia za rok!  

 
27 zdjęć

Rambit 2018

W piątek wychowankowie Domów im. Janusza Korczaka w Olecku brali udział w Rambicie, czyli rozgrywkach umysłowo-sportowych organizowanych w naszej placówce. Dzieci mogły wykazać się w różnych konkurencjach sportowych, którym towarzyszyło poczucie humoru i dużo radości. W potyczkach umysłowych trzeba było wykazać się wiedzą ogólną. Zabawia miała również charakter integracyjny - "Czy na pewno znamy swojego wychowawcę?" oraz "Czy znamy swoich kolegów?". Najlepszy w rozgrywkach był Dom nr 3. Na zakończenie zawodów odbyła się dyskoteka. 

 
24 zdjęcia

Święto Pieczonego Ziemniaka

Tradycyjnie w naszych placówkach bawiliśmy się na imprezie związanej z ziemniakami. Uciechom i 'kartoflanym' zabawom nie było końca. Odbywały się poszukiwania i degustacja pysznych ziemniaczanych potraw, które przygotowywały każdy z domów. 

 
70 zdjęć

Piknik rodzinny 2018

Dnia 18 maja 2018 w naszej placówce odbył się Piknik Rodzinny "Z Ojczyzną i z Rodziną - radośnie".

 
18 zdjęć

Ferie 2018

 
34 zdjęcia

Wigilia 2017

 
15 zdjęć

Rambit 2017

 
29 zdjęć

Kulig 2017

 
22 zdjęcia

Wigilia 2016

 
42 zdjęcia

Wigilia 2015

 
15 zdjęć

Piknik 2015

 
34 zdjęcia

Wigilia 2014

 
44 zdjęcia

Wigilia 2012

Spotkanie wigilijne 2012

 
53 zdjęcia

Wigilia 2011

 
46 zdjęć

Rejs

 
 
Wykonanie: derwi.pl
2011 © Domy im. Janusza Korczaka